Často kladené dotazyJak to celé funguje?


  • Portál Společnice.cz je seznamka pouze pro úspěšné muže a krásné slečny na úrovni, kde gentleman musí vždy dívce zaplatit za její čas strávený s ním, např. u večeře, u drinku, na dovolené, apod. Odměna dívce náleží podle jejího "ceníku", který si dívka vždy určuje sama dle svého uvážení. Krásné dívky tak mohou během chvilky začít získávat zajímavé placené nabídky na doprovod, dovolené, apod. bez nutnosti absolvování složitých pohovorů, výběrových řízení či placení nesmyslných poplatků za registraci či provizí za získanou práci. Portál si za registraci dívek ani získané nabídky od gentlemenů nic neúčtuje a platba nebo odměna za doprovod proběhne vždy mezi slečnou a gentlemanem přímo bez účasti portálu zpravidla v hotovosti. Dívky nemohou samy muže kontaktovat jako první, kromě veřejných poptávek. Kontaktovat musí vždy první muž dívku s konkrétní nabídkou na doprovod. Chráníme anonymitu obou stran, všechny přijaté nabídky a celá komunikace probíhá přes portál a kontaktní informace si tak předáte mezi sebou sami až když to uznáte za vhodné. Slečny si mohou svůj profil z portálu kdykoliv smazat.

    Dívky za registraci nic neplatí, proto je pravidlem, že na každou nabídku od gentlemana musí dívka zareagovat přijmutím nebo odmítnutím poptávky. V databázi tak najdete pouze dívky, které jsou aktuálně dostupné a reagují na nabídky od gentlemanů. Muži za přístup do databáze platí členský poplatek. Fotografie dívek tedy nemůže prohlížet člověk, který by nezaplatil a neprokázal tak svůj skutečný zájem. Tímto jsou dívky chráněny před lidmi, kteří o takové seznamování nemají zájem nebo si ho prostě nemohou dovolit. Dívky mohou nahlásit muže, pro případ, že by je některý z nich obtěžoval, za doprovod nezaplatil nebo se k nim nechoval jako gentleman. Seznamujte se a bavte se ;-)

    U nás není místo pro podvodníky. Pokud zjistíte, že se nějaký uživatel chová podezřele nebo se např. slečna vydává za někoho jiného tak nám to prosím ihned ohlašte kliknutím na tlačítko Nahlásit. Slečny si mohou ověřit svůj profil jednoduchým procesem popsaným níže. Gentlemani, kteří zaplatí své členství převodem z účtu na účet pak mohou zažádat o statut ověřeného gentlemena.

Pokud se zaregistruji jako společnice, je můj profil dostupný veřejnosti?


  • Nemusí i může. Sama si nastavíte jak moc chcete, aby byl Váš profil dostupný. Můžete si svůj profil nastavit jako neviditelný nebo si své fotografie skrýt po zadání hesla.

Chci mít na profilu logo ověřených fotografií. Jak mám postupovat?


  • Logo ověřených fotografií na profilu znamená, že dívka na fotografiích je skutečně ona a nevydává se za někoho jiného. Tento krok je velmi důležitý. Chcete-li své fotografie ověřit postupujte prosím podle následujícího návodu.

Mám jiný dotaz nebo problém. Na koho se mám obrátit?